Bizimle iletişime geçin..

POMPA KONTROL PANOSU

Pompaların elektrik akımlarını kontrol altında tutarak onların daha uzun süre, bozulmadan çalışmasını sağlamak amacıyla pompa kontrol panoları kullanılır.

Uzman ekibimizce özel olarak tasarlanan, kaliteli ekipmanlar ve ham maddelere üretilen ve hızlı bir şekilde kurulan pompa kontrol panolarımızı sizlere sunuyoruz.

DALGIÇ POMPA KONTROL PANOLARI

Dalgıç pompa kontrol panosu su temini, sulama, sprinkler sistemleri, yer altı suyu seviye kontrolü, ısı pompası uygulamalarında suların basınçlandırılmasında kullanılan ve tamamen su altında bulunan dalgıç pompaların kontrolünü sağlamak için kullanılır.

POMPA KONTROL PANOSU ELEMANLARI

OTOMATİK SİGORTA

Üzerinden geçen akım belirli bir değerin üzerine çıktığında veya bir kısa devre oluşması durumunda sistemin elektrik bağlantısını otomatik olarak keser.

MOTOR KORUMA ŞALTERİ

Yüklerin manuel olarak anahtarlamasını yaptıran, tesisatın güvenli yalıtımını sağlayan ve onları aşırı akımın ekilerine karşı koruyan koruma elemanıdır.

Elektrik Pano Otomasyon Şalterler
Pompa Kontrol Panosu Röleler

KONTAKTÖR

Üzerinden geçen akım belirli bir değerin üzerine çıktığında veya bir kısa devre oluşması durumunda sistemin elektrik bağlantısını otomatik olarak keser.

RÖLELER

Aşırı yük durumlarında sistemin zarar görmesini engellemek için kullanılırlar. Sıvı seviye röleleri ile sıvı iletkenliği kullanılarak elektrotlar arası sinyal geçişi kontrol altında tutulur.

SEVİYE FLATÖRÜ

Su seviyesinin her zaman belirli aralıkta tutulmasını sağlamak için seviye artık veya azalıklarına göre çalışır.

BASINÇ ŞALTERİ

Daha çok hidrofor ve kompresör uygulamalarında kullanılan basınç şalterleri, basıncın referans değerine uygun şekilde çalışmasını kontrol eder.

Pompa Kontrol Panosu Basınç Şalteri
Pompa Kontrol Panosu Kondansatör

FREKANS İNVERTERİ

Motor devirlerini kontrol ederek enerji tasarrufu sağlar. Şebekedeki tüm elektrik dalgalanmalarını ve aşırı yüklemeleri çevirir.

KONDANSATÖR

Elektrik yüklerinin kısa süreliğine depolandığı elemanlardır.

TERMİSTÖR

Motorların aşırı ısınmasını engellemek amacıyla kullanılır.

Pompa kontrol panoları ile verimli pompa kullanımı!

Kaliteli ekipmanlar ve uzman yardımı ile uzun süreli kullanım için bizimle iletişime geçin.

TOP