Bizimle iletişime geçin..

ALÇAK GERİLİM (AG) DAĞITIM PANOSU

Büyük üretim tesislerinde ve iş yerlerinde elektirik enerjisinin ana dağıtımını Alçak Gerilim (AG) dağıtım panoları yapar. Trafolardan gelen enerji dağıtım panosuna gönderilir ve dağıtım buradan gerçekleşir. Büyük tesislerde ürün kompanzasyon panosu ile birlikte montajlanır.

Kullanım yerlerine göre sıva altı ve sıva üstü şeklinde diyazn edilebilir. DKP sacdan ya da yalıtkan malzemelerden üretilebilir. Sistemin ihtiyaçlarını karşılayabilecek, uzun ömürlü ve bakımı kolay AG dağıtım panolarımız ile tesisinizin elektrik dağıtımını kolaylıkla kontrol altında tutabilirsiniz.

ALÇAK GERİLİM DAĞITIM PANOSU | UYGULAMASI

AG dağıtım panolarının boyutları ve ekipman özellikleri tesis büyüklüğüne göre özel olarak ayarlanır. Su pompaları gibi yerler için dizayn edilen panolarımızı harici özelliklere uygun tasarlarız ve ölçüm panosu ve kompanzasyon panosu ile birlikte tesis ederiz.

ALÇAK GERİLİM DAĞITIM PANO | MALZEMELERİ

AG dağıtım panolarında genellikle baralar, şalterler, akım trafoları, mesnet izolatörleri, pano iç ihtiyaç lamba ve soğutma aspiratörleri bulunur.

BARALAR

Saf elektronik bakırdan üretilir. Sistem arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla kullanılan bir iletkendir.

Elektrik Pano Otomasyon Mesnet İzolatör

ŞALTERLER

Yük giriş ve çıkışını kontrol altında tutmak için kullanılır. Pako, kompakt, otomatik ve daha birçok farklı çeşidi bulunur. Tesisin elektriğini açıp kapama ve alıcıları kontrol etmek için kullanılır.

Elektrik Pano Otomasyon Akım Trafoları

AKIM TRAFOLARI

Ampermetre, reaktif güç rölesi, multimetre gibi cihazlara dönüştürme oranlarına uygun güç sağlamak için kullanılır. Çoğunlukla ölçme aletleri, sayaçlar, koruma röleleri gibi aygıtları beslemek amacıyla monte edilir.

MESNET İZOLATÖRLERİ

İletken baraları pano gövdesine yalıtımlı olarak tutturmak için kullanılır. Bağlantı yeri metalden, izolatör gövdesi porselen, bakalit ya da sertleştirilmiş plastik gibi yalıtkan malzemelerden elde edilir.

Elektrik Kontrol Panoları Mesnet İzolatörleri

PANO İÇ İHTİYAÇ PRİZ, LAMBA VE SİGORTASI

İsteğe bağlı olarak eklenen bu ekipmanlar, panonun kullanımını kolaylaştırır.

Tesisinizin verimli ve güvenli elektrik dağıtımı için!
Alçak Gerilim Dağıtım Çözümlerimiz ile Yanınızdayız.

Kaliteli malzeme ve ekipmanlarla tasarlanmış, tesisinizle tamamiyle uyumlu dağıtım panolarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TOP