Bizimle iletişime geçin..

MCC PANO (MOTOR KONTROL PANOLARI)

Açılımı “Motor Control Center” olan MCC sistemi motorların, pompaların, fanların otomatik veya manuel olarak, uzaktan ve yakından kontrolünü sağlar. MCC panoları, ana besleme üniteleri ve kumanda ekipmanlarını içerir.

Motor gücü ile işleyen sistemlerde kontrolün kolaylıkla sağlanabilmesi bu panolar ile gerçekleşir. Kalite standartlarına uygun iletim, koruma ve kontrol ekipmanları üretilen ve PLC, merkezi otomasyon ve SCADA sistemleri için gerekli haberleşme altyapısına sahip MCC panolarını uzman ekibimiz ile makineniz için özel olarak tasarlar ve kurulumunu yaparız.

MCC PANO PROJELENDİRME HİZMETİMİZ

Bina otomasyon sistemlerinde DCC panolar ile kontrol edilirler. Her motor kontrolü için bir adet kontaktör, motor koruma şalteri, sigortalar ve motor devresi yalıtımını sağlayan yük kesici şalterler pano içersinde bulunur.

Alışveriş merkezleri, üretim tesisleri, bina otomasyon sistemleri, arıtma tesisleri, pompa istasyonları, ulaştırma tesisleri gibi motor kullanımının yoğun olduğu tüm alanlarda kullanılan MCC panolar, her kullanım alanının ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanır.

Motor Kontrol Panosu
Uyumlu Çalışma

SAĞLAM YAPI

Dış aksamda kullanılan sac, kaliteli çelikten üretilir ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Güvenilir Sistem

UZUN SÜRELİ KULLANIM

Kaliteli ve sağlam ekipmanlar sayesinde uzun süreli kullanım sağlar.

Uzun Ömürlü Kullanım

ÜSTÜN KALİTE

Kaliteli standartlarına uygun malzeme ve ekipman kullanımı sayesinde düşük bakım maliyeti vardır.

Etkin motor kontrolü için!

MCC pano otomasyonlarımız ile makinelerinizi güvenilir bir şekilde kontrol etmek istiyorsanız, anahtar teslim çözümlerimiz için bizden bilgi alabilirsiniz.

TOP